Зустріч з волонтерами

Зустріч з волонтерами

Волонтерство і благодійність набрали в Україні небачених досі масштабів. За даними соціологів, майже 78% українців чимось допомагають переселенцям, бійцям, третина дає гроші, інші - продукти, речі, особистий час, знання, зусилля.

Хто ж такі волонтери? Що вони за люди? Для того, щоб познайомитися, більше дізнатися проволонтерську діяльність, працівники бібліотеки запросили їх на зустріч зі школярами. Учні 4-б класу ЗОШ №4 мали можливість дізнатися багато корисного від гостей-волонтерів: Пушкаревської Ганни Станіславовни та Лукошкіна Віктора Олександровича. Волонтер - це людина, яка допомагає тим, хто потребує допомоги. Допомагає добровільно та безоплатно, по велінню своєї душі та серця. Взагалі, то кожен може бути волонтером: допомога старенькій сусідській одинокій бабусі, багатодітній матусі, безпритульним тваринам і багато іншого. Якщо таких людей в нашій країні буде ставати все більше, то і життя в ній буде інше, краще.

Це дійсно дуже цікаві люди, небайдужі, відверті, справжні патріоти та захисники нашої країни. Нам пощастило з ними познайомитися, сподіваємося - подружитися.

Кiлькiсть переглядiв: 91

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.