Місце зустрічі - бібліотека

Сучасна бібліотека – це не тільки традиційна бібліотечна робота, не тільки комп'ютери та Інтернет, це - місце отримання нових знань та навичок, вивчення мов, цікавого спілкування з захопленими людьми.

Недільного дня в бібліотеці ім. Лесі Українки:

10.00 – заняття в «Школі польської мови»

13.00 - зустрічі в «Клубі органічного землеробства»

15.00 – засідання туристичного об'єднання «Світлячки»

Кожен з цих заходів цікавий та захоплюючий. Будь-яка людина може вибрати щось для себе.

Хочеться поділитися враженнями про засідання «Клубу органічного землеробства», яке проходить в нашій бібліотеці.

Садівництво та городництво вже давно стало для багатьох наших співвітчизників не просто хоббі, а засобом отримувати екологічні продукти для свого столу. Крім того, багато людей на своїй присадибній ділянці просто з користю проводять час, поєднуючи землеробство і ландшафтний дизайн. Але при цьому не варто забувати про нові віяння в цих галузях, до яких можна віднести органічне землеробство. З чого почати роботу і що це взагалі таке - органічне землеробство? Про це можна дізнатися з будь-якого видання з садівництва та городництва. Органічне землеробство (природне землеробство, біологічне землеробство, точне землеробство) – це метод ведення сільського господарства, який виключає застосування пестицидів, гербіцидів, хімічних добрив, різних регуляторів росту рослин, а також генномодифікованого посівного матеріалу. Органічне землеробство відрізняється від традиційного тим, що землю не копають і не орють, а лише поверхово розпушують на глибину 5-10 см. Для цього використовую різні інструменти і пристосування.


/Files/images/20160221_145936.jpg

Природне землеробство ставить перед собою наступні цілі: виростити якомога більший врожай при мінімальних витратах, виростити екологічно чистий врожай, позитивно впливати на навколишнє середовище, збільшити родючість ґрунтів, зробити працю на землі легкою та приємною.

Але, все-таки, краще про це дізнатися від тих людей, які вже займаються органічним землеробством і зрозуміло і докладно розповідають і діляться своїм досвідом.

Запрошуємо всіх зацікавлених!

Кiлькiсть переглядiв: 98

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.